Maç sonrası Suriye açıklaması

Maç sonrası Suriye açıklaması
Maç sonrası Suriye açıklaması
Bordo-mavili takımın orta saha oyuncusu, Kukesi maçı yerine Mısır ve Suriye'de yaşananlarla ilgili konuştu.

Yunus Emre SEL / TİRAN (DHA) - Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, 2-0 kazandıkları Kukesi maçının ardından yaptığı açıklamada, "Rakip beklediğimiz kadar iyi oynamadı. Bizim tespitlerimize göre daha iyi oynayan futbolcuları vardı, ama bu maçta iyi bir performans sergilemediler. Ancak oyun düzenlerini hiç bozmadılar. Takım olma yolunda ilerliyoruz. 2-0 önemli bir galibiyet ve önemli bir avantaj. Ancak ikinci müsabakada riskli bir takım olarak karşımıza çıkacaklar. Maçlar asla oynanmadan kazanılmıyor" ifadelerini kullandı.

Henrique tarihe geçti


ADRIAN: İLK 11'DE YERİM OLDUĞUNU GÖSTERDİM

Bordo-mavili futbolcu Adrian Mierzejewski, Beşiktaş maçında yedek soyunmasıyla ilgili olarak, "Bu maçtaki performansımla ilk 11'de yerim olduğunu hocaya kanıtladım. Bana göre ofsayt nedeniyle verilmeyen pozisyonumuz goldü" dedi.

AYKUT'TAN SURİYE - MISIR AÇIKLAMASI

Aykut Akgün ise maçla ilgili konuşmak istemediğini vurgulayarak, "Suriye'de yaşananlarla ilgili konuşacağım. Bebeklerin titreyerek ölümleri beni çok etkiledi. Bunun için maçla ilgili konuşmayacağım. Mısır ve Suriye'de yapılan zulme karşı tüm Müslümanlar dua etsin. İnşallah Suriye ve Mısır en kısa sürede düzelir" diye konuştu.

Trabzonspor Avrupa'da bir başka