'Maçın adamı'ndan 'Süper' final sonrası açıklamalar

'Maçın adamı'ndan 'Süper' final sonrası açıklamalar
'Maçın adamı'ndan 'Süper' final sonrası açıklamalar
Dün gece Tiflis'te kıran kırına geçen ve uzatma dakikalarında gelen golle kupaya uzanan Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, süper kupayı kazanmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te dün gece oynanan süper kupa finalinde attığı iki frikik golüyle maçın adamı seçilen Messi, maç sonunda açıklamalarda bulundu. Taraftara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Arjantinli yıldız, "Kazandığımız ve sezona kupayla başladığımız için çok mutluyuz. Eve mutlu bir şekilde dönüyoruz" dedi.

Maçın başında beklenmedik bir golle sarsıldıklarını belirten Messi, "Karşılaşmaya iyi başlayamadık. Sonrasında toparlandık, rahatladık ve topa hakim olmaya başladık. Böyle olunca birçok pozisyona girdik ve goller geldi ama kazanmak gerçekten çok zor oldu" diye konuştu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Arjantinli yıldıza hangi kupanın kendisi için daha değerli olduğu sorusu üzerine, kariyeri boyunca oynadığı tüm kupaların ve finallerin kendisi için büyük önem taşıdığını, bu maçları birbirinden ayıramayacağını söyledi.

.


  ETİKETLER:

  messi

  ,

  Süper Kupa

  ,

  Hakim

  ,

  Gece

  ,

  Frikik

  ,

  kupa

  ,

  maç