Maçtan önce mi sonra mı konuştuk, hatırlamıyorum

Maçtan önce mi sonra mı konuştuk, hatırlamıyorum
Maçtan önce mi sonra mı konuştuk, hatırlamıyorum

Demirören "Babamın sağlık sorunlarından ötürü yönetim toplantılarına pek katılmıyordum" dedi

'Futbolda şike' davasında tanık olarak dinlenen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, İbrahim Akın'ın transferini yönetimde ne zaman konuştuklarını hatırlamadığını belirtti

"Futbolda şike" davasının 14. duruşmasında Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören tanık olarak dinlendi. Demirören, transfer şikesi idddialarına ilişkin olarak, "Tayfur Havutçu alınacak futbolcuları seçerek transfer komitesine bildirir. Onlar görüşmeyi belli bir noktaya getirerek yönetim kuruluna bildirip transfer çalışmaları başlar. Transfer Komitesi transfer konusunda tamamen yetkilidir. Başkanın tek başına bunlarla ilgilenmesi mümkün değildir. Ancak son noktada müdahale ederiz" dedi. Demirören, İbrahim Akın'ın transfer komitesinin belirlediği 7-8 kişilik listede yer aldığını ancak Akın'ın sosyal hayatının takıma uygun olmaması nedeniyle onay vermediğini söyledi.

İBRAHİM AKIN TRANSFERİNE KARŞI ÇIKTIM"
Demirören, "Yönetim Kurulu'na İbrahim Akın dışında 7-8 oyuncu daha bildirilmişti ve şahsım olarak İbrahim Akın'ın transferine performans ve sosyal yaşamından dolayı karşı çıktım. İbrahim Akın konusunu maçtan önce mi sonra mı yönetimde konuştuk, hatırlamıyorum. Babamın sağlık sorunlarından ötürü yönetim toplantılarına pek katılmıyordum" diye konuştu.

Yıldırım Demirören tanık ifadesinin tamamlamasının ardından duruşma salonundan ayrıldı. Özel Yetkili 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ekinci'nin odasının bulunduğu 3. kata çıktı. Duruşmaya ara verilmesinin artdından Başkan Ekinci de odasına gelerek Demirören'le görüştü. Görüşme devam ediyor. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/108684610868463

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ben gerçekten de hatırlamadığına inanıyorum. :) - MEMBENDAG

  Ben gerçenten de hatırlamadığına inanıyorum. Şöyle dese de inanırdım İbrahim hangi takımda oynuyor ya da ne iş yapıyor. Ben Beşiktaş'a üzüldüm. TFF'nin batmaya ihtiyacı vardı zaten :)

  HATIRLAMAZ TABİİ HATIRLARSA... - Germiyen

  Federasyon başkanımız BJK'ye verdiği katkılardan(!) sonra Türk sporu için mesaisini harcıyor. Allah Türk futbolunu korusun...

  ironiye gel.. - musTi23

  iste bu adam bugun futbol federasyonu baskani.