Madalyaları 'GAP'ıştılar

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen GAP Su Sporları Şöleni kapsamında Atatürk Barajı'nda yapılan yarışmalar sona erdi ve dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

ADIYAMAN - Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen GAP Su Sporları Şöleni kapsamında Atatürk Barajı'nda yapılan yarışmalar sona erdi ve dereceye giren sporculara ödülleri verildi. Şölen kapsamında Atatürk Barajı gölünde dün, yelken, yüzme ve su kayağı yarışmaları yapıldı. Deniz Harp Okulu su kayağı takımı Türk bayraklarıyla bir gösteri sundu.
Adıyaman Valisi Halil İbrahim Daşöz ile Şanlıurfa Valisi Şükrü Kocatepe'nin startını verdiği yarışmaların ardından dereceye giren sporculara ödülleri verildi. Adıyaman Valisi Halil İbrahim Daşöz, şöleni bölgede düzenlenen en önemli sportif etkinlik olarak değerlendirdi. Yarışmalara katılımın az olmasından üzüntü duyduklarını belirten Daşöz, şunları kaydetti: "Benim Adıyaman Valiliği'ne, Şükrü Kocatepe'nin de Şanlıurfa Valiliği'ne yeni atanmaları nedeniyle organizasyona istediğimiz katkıyı sağlayamadık. Gelecek yıl daha çiyi olacak." (Spor Servisi)