Mahmut Uslu: 12 kişiye karşı oynadık

Mahmut Uslu: 12 kişiye karşı oynadık
Mahmut Uslu: 12 kişiye karşı oynadık
Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu "Ben başkalarının işine karışmak istemiyorum ama rakip takım 12 kişiyle defans yaptı. 12. kişi de hakemdi" dedi.

RADİKAL- Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, maçtan sonra yaptığı açıklamada hem Trabzonspor 'a hem de maçın hakemi Bülent Yıldırım'a sert eleştiriler yöneltti. "11 kişi ile savunma yaptılar bu nasıl büyük takım?" sözleriyle Trabzonspor'u hedef alan Uslu, "Bülent Yıldırım maçı böyle yönettiyse demek ki etki altında kalmış" sözleriyle de hakeme eleştirdi.

İşte Mahmut Uslu'nun açıklamalarından satır başları: "Öncelikle seyircimize teşekkür ediyorum. Kıvançla söyleyebilirim ki 12 kişi ile en kolay maçımızı oynadık. 4. büyük diyorlar nasıl olacak bilmiyorum. Şampiyonluğa oynayan bir takım diyorlar... Ben başkalarının işine karışmak istemiyorum ama rakip takım 12 kişiyle defans yaptı. 12. kişi de hakemdi. Bu telefon etmelerle ile bu işler olmuyor. Gerek TFF'ye gerek kamuoyuna açıklamaya çalıştık; bizim maçlarımızdan önce hakemleri etki altına almaya çalıştılar. Ancak biz hiç o toplara girmiyoruz. Ayrıca açıklamalarında diyorlar ki 'daha buna benzer bir şey olmadı.' Ben hatırlatırım, daha önce Ankaragücü başkanı böyle bir şey yapmış hakem değimişti. Bülent Yıldırım maçı böyle yönettiyse demek ki etki altında kalmış. Fenerbahçe camiasının 8 aylık suskunluğunu yanlış anlamasınlar. Biz Türkiye 'ye, futbola büyük hizmet veriyoruz."