Mahmut Uslu: Bu bir milat

Mahmut Uslu: Bu bir milat
Mahmut Uslu: Bu bir milat
Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu, takımlarının Galatasaray Odeabank ile oynanan maçta yaşanan olaylarla ilgili, "Başında Ünal Aysal olmak üzere bütün yönetim kurulunun ve onları yönetenlerin günahı var" dedi.

İSTANBUL - Kendisine yönelik yumruklu saldırı nedeniyle Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki karşılaşmadan sonra karakolda şikayette bulunan, ardından da rapor almak için Haseki Hastanesi'ne giden Mahmut Uslu, FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Mahmut Uslu'ya yumruk atan kişi

Sarı-lacivertli yönetici, " Fenerbahçe için bir şeref dosyası daha açtık. Bu çok ayıp bir şey. Bu bir milat. Bir yöneticinin kadın basketbol maçında bu hale getirilmesinde, başında Ünal Aysal olmak üzere bütün yönetim kurulunun ve onları yönetenlerin, o profesyonel kadroların hepsinin günahı var. Hepsinden de şikayetçi oldum. Bu şikayetin de peşinde olacağım" ifadelerini kullandı.

"3 Temmuz'dan sonraki yapılan olaylarda, Aziz Yıldırım ve ekibine, Fenerbahçe'ye zaten bu yumruktan daha çok yumruklar vurdular" diyen Uslu, "Özellikle federasyonda çalışırken, Türkiye ve Fenerbahçe'yi satanlar, bu operasyonları gene yaptılar. Ben onun için bunları şikayet ediyorum. Polis ve hukuk nezdinde şikayetçi olmaya devam edeceğim. Bunların nedeni de bu tür insanların Türk sporundan kurtulması. Bizim ne yaptığımız belli" diye konuştu. (AA)

Fenerbahçe'den ağır derbi açıklaması