Mahmut Uslu: Hedefimiz final oynamak

Mahmut Uslu: Hedefimiz final oynamak
Mahmut Uslu: Hedefimiz final oynamak
Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, UEFA Avrupa Ligi kuralarını değerlendirdi.

İSTANBUL - Mahmut Uslu, "Norveç takımını pek tanımıyorum. Biz iki yıl önce yarı final oynadık, bu sezon hedefimiz final oynamak. Gruptan çıkıp üst sıralara oynamak istiyoruz. Önümüzde 1 ay gibi bir süre var, o süreçte takım da oturacaktır. İçeride oynayacağımız maçlarda taraftarımızın yardımıyla yeneriz gibi görünüyor. Kuzey Avrupa 'nın dışında da çok büyük soğuk oluyor. Oyuncular için sorun olacağına inanmıyorum. Daha önce Şampiyonlar Ligi elemelerinde Glasgow Rangers ile eşleşmiştik. 10 yıl önce oranın statlarının alttan ısıtması vardı. Bu nedenle sorun olacağını sanmıyorum" dedi.

"HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIMIZA İNANIYORUM"

Asbaşkan İlhan Ekşioğlu ise "Oynamadan hiçbir şey belli olmuyor. Mayıs'ta seremonide bulunmayı hak eden bir kadro kurduk. Teknik heyetimizin ve futbolcularımızın yapacağı mücadele ile hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum. Taraftarımız için bir şey söylemeye gerek yok hep gereğini yapıp takımlarını desteklemişlerdir. Onların desteğiyle başarıya ulaşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

"ÜÇ YILIN ÖZLEMİ VAR"

Başkan Vekili Mithat Yenigün, "Üç yılın özlemi var. Haksızlığın getirdiği bir motivasyon var. Bizim yaptığımız güzel transferler artık takım ruhunu yakalamış olacaklardır. Taraftarımızla yönetimimizle oyuncularımızla başarılı olabileceğiz. Bizi motive edecek bu haksızlık ve uygulamalar. Kazanacağımız sonuçlarla da bu haksızlığı kanıtlamış olacağız. Takımımız yalnız Fenerbahçelilerin değil Türk Futbol dünyası da bizim kadromuzun çok kaliteli olduğu kanaatinde" şeklinde konuştu.