Malaga'da Amrabat sevinci

Malaga'da Amrabat sevinci
Malaga'da Amrabat sevinci
İspanyol basını, La Liga ekibi Malaga'nın, Galatasaraylı oyuncu Amrabat'ı sezon sonuan kadar kiralamasına geniş yer ayırdı.

İSPANYA - Nordin Amrabat için 'kurtarıcı' yorumunda bulunan İspanyol gazeteleri, Faslı oyuncunun Malaga'nın tehlikeli bölgeden çıkmasında önemli rol oynayacağı görüşünde birleştiler. 26 yaşındaki genç ve dinamik bir oyuncunun Galatasaray ’da kendisine yer bulamamasına anlam veremeyen spor basını, Malaga Teknik Direktörü Schuster’in, milli futbolcuyu kanatlardan çok gol yollarında deneyeceği ve Amrabat’a 'Takımın yeni 9 numarası sensin' diyeceğini iddia etti.

Heitinga'ya Mancini vetosu

"KASASINDAN BİR EURO BİLE ÇIKMADAN..."

Marca Gazetesi, "Amrabat Malaga’ya kiralandı" başlığıyla verdiği haberde, Fas asıllı Hollandalı oyuncunun satın alma opsiyonu ile İspanyol kulübüne sezon sonuna kadar kiralandığını yazdı. As Gazetesi, "Forvet hattında çok yönlü oynayan Amrabat Malaga’da" başlığını attı. AS, Amrabat'ın hem iki kanatta hem de gol bölgesinde Malaga’nın aradığı oyuncu olabileceğine dikkati çekti.

"Malaga’nın yeni 9 numarası Amrabat" başlığını kullanan El Mundo Deportivo, Galatasaray’dan kiralık olarak alınan Faslı oyuncunun La Liga'da kötü günler geçiren Malaga’ya gol yollarında yardımcı olacağını vurguladı. Malagahoy, "Malaga, kasasından bir euro bile çıkmadan önemli bir oyuncuyu renklerine bağladı. Takımın forvet hattındaki sıkıntıları Amrabat ile giderebileceği konusunda olumlu işaretler var" yorumunu yaptı. Cadena Ser ise "Schuster (golcü istiyorum) dedi. Amrabat alındı. La Liga"nın bilinmezlerinden biri olan Faslı forvet, Alman hocanın aradığı kan olabilir" görüşüne yer verdi. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Ahmet Çakar'dan olay iddia!