Malaga'nın çılgın Amrabat planı

Malaga'nın çılgın Amrabat planı
Malaga'nın çılgın Amrabat planı
La Liga kulübü Malaga, Nordin Amrabat'ın bonservisini 3.5 milyon Euro'ya almak için 3 yöneticisini İstanbul'a gönderdi. Sevilla ve West Bromwich Albion'un, Faslı futbolcu için Malaga'ya 10 milyon Euro teklif edeceği iddia edildi.

İSPANYA - Malaga'da Başkan Yardımcısı Moayad Shatat, Genel Müdür Vicente Casado ve Sportif Direktör Mario Armando Husillos, Nordin Amrabat'ın bonservisini almak amacıyla  Galatasaray ile pazarlık yapmak için görevlendirildi. İspanyol yöneticilerin, daha önce anlaşmaya varılan "3.5 milyon Euro'ya bonservisi alınır" maddesini işleme koymak için İstanbul 'a geldiği, opsiyonun hayata geçirilmesi için tarafların 30 Nisan tarihine kadar birbirlerine süre tanıdığı öğrenildi.

Melo'nun uzattığı bandı takmadı!

İspanyol basını, Malaga'nın, Amrabat'ın bonservisini alması halinde bu oyuncuyu bir başka kulübe daha yüksek fiyata satabileceğini iddia etti. Sevilla ve West Bromwich Albion'un, Faslı futbolcunun peşinde olduğu ve Malaga'ya 10 milyon Euro'nun üzerinde teklifte bulunmayha hazırlandığı ileri sürüldü.

Galatasaray, 28 yaşındaki futbolcuyu 8.6 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Kayserispor'dan transfer etmişti. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Sinan Bolat şaşkına çevirdi!