Malatyaspor'da sekiz imza

Türkiye'yi bu sezon UEFA Kupası'nda temsil edecek olan Malatyaspor, prensipte anlaştığı sekiz futbolcuyla Kızılcahamam kampında sözleşme imzaladı.

ANKARA - Türkiye'yi bu sezon UEFA Kupası'nda temsil edecek olan Malatyaspor, prensipte anlaştığı sekiz futbolcuyla Kızılcahamam kampında sözleşme imzaladı. Altay'dan İnanç, Diyarbakır'dan Celaleddin,
İstanbulspor'dan Niyazi ve Manheim'dan Atilla ile ikişer, Türk Telekom'dan kaleci Levent ve Antalya'dan Mehmet Öncan ile üçer, Beşiktaş'tan Bayram ve Göztepe'den Mkhalele'yle de birer yıllık sözleşme yapıldı.
Hem lig, hem de UEFA Kupası
Sarı-Kırmızılı kulübün başkanı Hikmet Tanrıverdi bu sezon hem ligde hem de UEFA Kupası'nda başarılı olacak bir kadro kurduklarını belirterek,
"Gelecek sezon için çıtayı yükseltme kararı aldık. Ligde ilk beş içine girmek için mücadele edeceğiz. Ayrıca UEFA'da üst turları zorlamak istiyoruz. Bunun için kadromuzun güçlü olması gerekiyor. Yönetim olarak her türlü fedakârlığı yapacağız. Çok kaliteli oyuncuları renklerimize bağladık. Malatyaspor'a hayırlı olsun" diye konuştu.
Teknik direktör Ziya Doğan ise Kızılcahamam kampının çok iyi geçtiğine değinerek, "Kadromuzu çok iyi oyuncularla takviye ettik. Gelecek sezon ligde yine en çok konuşulan takımlardan biri biz olacağız" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)