Malouda adım adım Trabzonspor'a

Malouda adım adım Trabzonspor'a
Malouda adım adım Trabzonspor'a
Bordo-mavililer, Chelsea ile olan sözleşmesi sona eren yıldız futbolcunun transferinde sona geldi.

YUNUS EMRE SEL / TRABZON (DHA) - Aykut Demir'i Gençlerbirliği kampından helikopterle alan işadamı Kazım Şengöçgel'in bugün Fransa'da Florent Malouda ile bir araya geleceği ve futbolcuyu özel uçakla Trabzon'a getireceği öğrenildi. Forvet sıkıntısını gidermek isteyen Malouda'nın, yönetimin verdiği garanti ücreti yeterli bulduğu da iddia edildi.

Trabzonspor'un yeni formaları


BATUHAN'IN SAĞLIK DURUMU İYİ

Trabzonspor'da sağ dizinde hissettiği ağrı nedeniyle dün akşam yapılan antrenmanı yarıda bırakan Batuhan Karadeniz'in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Kontrol amacıyla MR'ı çekilen futbolcunun durumu hakkında konuşan Kulüp Doktoru Hakan Bozdoğan, "Oyuncuya dizinde hissettiği ağrı sonrası gerekli fiziki muayenesinin yapılıp, kontrol amaçlı MR'ı çekildi. Yaptığımız incelemeler sonucunda Batuhan'da akut yaralanma saptanmadı" dedi.

Trabzonspor'dan ilk açıklama


AKÇAY'IN BASIN TOPLANTISI 20:30'DA

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 2'nci Ön Eleme Turu'nda Derry City'le oynayacağı maç öncesinde iki takımın antrenman ve basın toplantısı programları belli oldu.

Teknik Direktör Mustafa Akçay ile iki oyuncunun katılacağı basın toplantısı yarın saat 20.30'da Hüseyin Avni Aker Stadyumu Basın Toplantı Salonu'nda başlayacak. Bordo-mavililer, maçtan bir gün önceki antrenmanını saat 21.30'da Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapacak. Bu antrenmanın 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık olacak. Derry City'nin Teknik Direktörü Declan Devine ise saat 21.00'de Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyecek. Basın toplantısının ardından ise 21.30'da antrenman gerçekleştirilecek ve bu çalışmanın da 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık olacak.

1461'den Trabzonspor'a gitti