Malouda için noter tespiti

Malouda için noter tespiti
Malouda için noter tespiti
Hazırlıklarını Antalya Lara'da sürdüren Trabzonspor'un bugünkü çalışmasında yer almayan Florent Malouda için noter tesbiti yapıldı.

ANTALYA - Bordo-mavili takımın bu sabah yaptığı antrenmana; Perşembe akşamı Trabzonspor'un 3-1'lik yenilgisiyle biten Celtic maçında forma giyen futbolcular ile izinsiz olarak kampa katılmayan Florent Malouda ve izni devam eden Paulo Henrique dışındaki tüm futbolcular katıldı. Kampa 2 gün geç gelen Gustavo Colman ise teknik heyete, babaannesinin çok ağır hasta olduğunu söyledi. Ardından sabah antrenmanına çıkan Arjantinli futbolcu, takımla birlikte çalıştı.

Zokora'dan Emre Belözoğlu'na...


Celtic maçında 90 dakika oynayan futbolcular havuzda yüzerken, diğer futbolcular antrenmanda kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Bu arada antrenmana katılmayan Malouda için noter tespiti yapıldı.

ŞAHİN AYGÜNEŞ SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİ

Trabzonspor'un her konuda anlaşmaya vardığı Kasımpaşa'nın 23 yaşındaki Trabzon kökenli oyuncusu Şahin Aygüneş, Trabzon'da özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçirildi. Bu sezonun ilk yarısında ligde sadece 1 maçta forma giyen, ağırlıklı olarak A2 ligi ve ümit milli takımda görev yapan forvet oyuncusunun Trabzon'daki prosedürlerin tamamlanmasının ardından takımın Antalya'daki kampına katılacağı açıklandı. Trabzonspor'da yönetimin Şahin Aygüneş dışında forvet mevkiine yıldız bir isim daha takviye yapmak için yoğun şekilde çalıştığı öğrenildi.

ZEKİ'NİN GÖZYAŞLARI HERKESİ ÜZDÜ

Trabzonspor'un dün akşam Celtic ile oynadığı hazırlık maçında taraftarların küfürlü protestosuna maruz kalan Zeki Yavru'ya takım arkadaşları destek verdi. Maçın ardından ağlayarak soyunma odasına koşan Zeki Yavru'ya yapılanın doğru olmadığını söyleyen takım arkadaşları genç oyuncuyu teselli etmeye çalıştı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Engin Kara, Zeki Yavru'ya sahip çıktı, "Zeki Yavru bu takımda kalacak. Çünkü o Trabzon'un öz be öz evladı. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımın tamamı onun arkasındayız. Kendini bilmez birkaç taraftara yazıklar olsun. Onlar Trabzonspor taraftarı değil. Onlar bu şehrin hainleridir. Gerçek Trabzonspor taraftarı onlara hadlerini bildirir" dedi. Yunus Emre SEL (DHA)

Onur Kıvrak artık 'serbest' değil!