Malouda'nın yüzü gülüyor

Malouda'nın yüzü gülüyor
Malouda'nın yüzü gülüyor
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'nın Hall in Tirol kasabasında kamp yapan Trabzonspor, çalışmalarını sabah antrenmanı ile sürdürdü.

HALL IN TIROL - Teknik direktör Vahid Halilhodzic yönetiminde 07.30'da basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve kondisyona yönelik geçen antrenmana kamp yapılan otelde tedavisi süren Bourceanu'nun katılmadığı bildirildi. Dün antrenmanda sağ ayak bileğinden sakatlanan Kadir Keleş'in sabahki çalışmada yer aldığı belirtildi.

Trabzonspor, dün olduğu gibi günü 3 antrenmanla tamamlayacak.

KAMPTA YÖNETİCİ YOK

Avusturya'da üçüncü gününü geçiren Trabzonspor'da, herhangi bir yönetim kurulu üyesi kampta yer almıyor. Kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı yöneticilerin ilerleyen günlerde kampa gelmesi bekleniyor.
Trabzonspor'da yabancı oyuncu transferlerinin bitirilip kampa yetiştirilmesi bekleniyor. Bordo-mavili bazı futbolcular ile kulübün görüşme halinde olduğu, büyük olasılıkla kampa gelecek hafta yabancı transferlerin katılacağı öğrenildi.

MALOUDA HIRSLI, CELUSTKA İSTEKLİ

Trabzonspor'da geçen sezon teknik sorumlu Hami Mandıralı tarafından kadro dışı bırakılan ve mutsuz olan Florent Malouda'nın bu kez antrenmanlarda yüzü gülüyor. Teknik direktör Halilhodzic ile de zaman zaman antrenman içinde diyaloğa giren Malouda, çalışmalarda hırsıyla dikkat çekiyor.

Antrenmanlarda dikkati çeken isimler arasında geçen sezon Sunderland Kulübü'nde kiralık oynayan Celustka da var. Trabzonspor'a dönmeden önce elden çıkarılmaya çalışılan savunma oyuncusu antrenmanlarda sergilediği performansla Halihdozic'in beğenisini kazanmaya çalışıyor.

SAVUNMA VE HÜCUMCULARLA TOPLANTI

Teknik direktör Vahid Halilhodzic, savunma ve hücum oyuncularıyla kampın ilk bölümünde ilgilendi. Boşnak hoca, savunma oyuncuları Aykut Demir, Mustafa Yumlu, Salih Dursun, Batuhan Artarslan ve Mustafa Akbaş ile hücum hattında yer alan oyuncular Yusuf Erdoğan, Serdar Gürler, Emre Güral, Gökhan Karadeniz ve Deniz Yılmaz olmak üzere 10 futboluyu bazı idmanlarda birlikte çalıştırdı ve bu oyuncularla toplantı yaptı.

SERİN HAVA HALILHODZIC'İ AHATLATTI

İlk iki gün aşırı sıcaklardan yakınan teknik direktör Halilhodzic ve futbolcular, havanın serinlemesiyle rahatladı. İlk gün 32 derece sıcaklığın bulunduğu kasabada üçüncü gün sıcaklık 18 dereceye düştü. İlerleyen günlerde yağmurun da etkisiyle sıcaklığın biraz daha gerileyeceği bildirildi.

KALECİLERE GÖRÜNTÜLÜ EĞİTİM

Trabzonspor'da kaleci antrenörü Mickael Boully, kalecilerin çalışmasının tamamını kamerayla kaydettiriyor. Boully, antrenman bitiminde futbolculara yaptıkları hataları görüntülü şekilde anlatıyor, uyarılarda bulunuyor. Teknik direktör Halilhodzic'in de antrenman sonrası kalecilerin görüntülerini izlediği öğrenildi. (AA)