Manchester United'da deprem

Manchester United'da deprem
Manchester United'da deprem
ManU'da efsane teknik adam Alex Ferguson'un yerine göreve gelen David Moyes, eski takımı Everton'a karşı aldığı yenilgi sonrası işini kaybetti.

Manchester United’da sezon başında 26 yılın ardından görevini bırakıp emekliye ayrılan Alex Ferguson’un yerine göreve getirilen Menajer David Moyes, beklentilerin altında kalınca agörevinden ayrılmak zorunda kaldı.

Liverpool şampiyonluğa gidiyor


İngiliz basını, kulüp sahibi Glazer ailesi tarafından Everton mağlubiyetinin ardından İskoç hocanın kovulduğunu iddia etti. Geçtiğimiz sezon Premier Lig’de şampiyon olan Manchester United’ın bu sezon ilk 4’ün dışında kalarak Şampiyonlar Ligi’ne gidemeyecek olması, UEFA Avrupa Ligi’nin de tehlikeye girmesi üzerine Glazer ailesinin harekete geçtiği ve David Moyes konusunda son kararı verdikleri kaydedildi.

Pemier Lig’de 35. Hafta sonunda 57 puanla 7. Sırada bulunan ve 11 yenilgi alan Moyes’un hem taraftarları hem de yönetimi kızdırdığı, Glazerlar’ın sezon sonunu beklemek istemediği belirtildi.

Manchester United’da yeni menajer adayları arasından en güçlü ismin Hollanda Milli Takımı Teknik Direktörü Louis Van Gaal olduğu ifade edildi. Van Gaal’in Dünya Kupası sonrası görevi bırakacağı ve İngiltere ’ye gelebileceği ileri sürüldü. Kırmızı Şeytanlar için diğer adayların ise Blanc, Klopp ve Simeone olduğu vurgulandı. (Skorer.com)

İç çamaşırı reklamı başına bela oldu