Manchester United'da taciz skandalı!

Manchester United'da taciz skandalı!
Manchester United'da taciz skandalı!

19 yaşındaki futbolcu Andreas Pereira, Manchester United'da orta sahada görev yapıyor

Premier Lig ekibi Manchester United'da forma giyen Andreas Pereira'nın, İngiltere'de 19 yaşındaki bir kıza grup seks karşılığında para teklif ettiği iddia edildi.

Brezilyalı yıldız adayı Andreas Pereira'nın, 19 yaşındaki İngiliz bir kıza, takım arkadaşı Paddy McNair ile birlikte ilişkiye girmesi için 10 bin Sterlin teklif ettiği öne sürüldü.

The Sun gazetesine konuşan Kelly McKinney isimli kız, "Bu teklifi duyduğumda neye uğradığımı şaşırdım. Çok onur kırıcı bir teklif! Bizi nasıl insanlar sanıyorlar? Ayrıca böyle ahlaksız bir hayatı nasıl devam ettirebiliyorlar?" sözleriyle tepkisini dile getirdi.   

FUTBOLCUDAN GELEN MESAJLARI PAYLAŞTI

AMK Spor'da yer alan habere göre; Pereira ile Manchester United’ın yılbaşı partisinde tanıştıklarını söyleyen McKinney, "Manchester United’ın bütün futbolcuları oradaydı. Ancak Pereira ve McNair şımarık oğlan çocukları gibi davranıyorlardı. Beni ve partiye beraber gittiğim arkadaş ile flört etmeye başladılar. Daha sonra bizi geceliğine 600 Sterlin ödediklerini söylediklerini bir otele davet ettiler. Kendileri ile birlikte olmak istemediğimizi net bir dille söyledik. Daha sonra bana mesajlar yazmaya başladı. Grup seks teklifini de o zaman yaptı" ifadelerini kullandı.

Kendisine atılan mesajları gösteren McKinney, bu terbiyesizliğin cezasız kalmaması gerektiğini söyledi. Genç kızın Pereira’dan geldiğini iddia ettiği mesajlar şöyle:
"Gelecek hafta bir şeyler yapmak ister misin? Sen, ben ve arkadaşın? Grup seks yapalım mı? Biz size göz kulak oluruz. Ne kadar? Söyle bana. İster misiniz? Kişi başı 5 bin ödemeye hazırız."