Mancini: Asla asla deme

Mancini: Asla asla deme
Mancini: Asla asla deme
Galatasaray Teknik Direktörü Mancini, Şampiyonlar Lig'indeki hedefleri ve Fatih Terim hakkında konuştu.

Sercan SAPANATAN / İSTANBUL (DHA) - Roberto Mancini, Avrupa Futbol federasyonları Birliği'nin (UEFA) internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'a sürpriz teklif


Sarı-kırmızılı takımın başında Şampiyonlar Ligi'ndeki hedefleri hakkında İtalyan teknik adam, "Galatasaray, iyi ve potansiyeli olan bir takım. Şampiyonlar Ligi'nde asla kolay yoktur ve bulunduğumuz grup gerçekten zor. Ancak bu gruptan çıkıp ilerlemek, Devler Ligi'nde etki bırakmak istiyoruz" dedi.

"ASLA ASLA DEME" YANITI

Gruptan çıkma şansları için tecrübeli çalıştırıcı, "Hala gruptan çıkıp son 16'ya kalacağımıza inanıyorum. Umuyorum ki Real Madrid karşısında iyi bir skor alacağız. Sonra her şey Juventus ile sahamızda oynayacağımız maça kalacak. Futbolda bir laf vardır; asla asla deme" yanıtını verdi.

Bülent Tulun'a sürgün!


"TERİM BURADA GERÇEKTEN BİR EFSANE"

Galatasaray'ın eski teknik patronu Fatih Terim ile ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine Roberto Mancini, "Fatih Terim burada gerçekten bir efsane. Kendisine saygı duyuyorum. Bence Avrupa'daki en iyi teknik adamlardan biri. Futbol öyle bir ki, kimsenin işi güvende değil. Terim'e yeni görevinde ve Türk Milli Takımı'na başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Semih'in futbol hayatı tehlikede!