Mancini: Fenerbahçe'yi yeneceğiz

Mancini: Fenerbahçe'yi yeneceğiz
Mancini: Fenerbahçe'yi yeneceğiz
Galatasaray Teknik Direktörü Mancini'den, 11. haftada oynanacak Fenerbahçe maçıyla ilgili iddialı açıklama; Fenerbahçe galibiyeti benim Galatasaray'ımın ilk şeref madalyası olacak.

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Başkan Ünal Aysal'a Fenerbahçe maçına kadar eksikleri gidereceğini söyledi. Milli arada Galatasaray'ın maç CD'lerini izleyen ve sarı-kırmızılı futbolcuların kondisyonunu yetersiz bulan Mancini, bir aylık süreçte takıma yükleme yapacağını belirterek, bir ayın sonunda sahada savaşan bir Galatasaray oluşturmak istediğini kaydetti.

Terim'e ikinci kez 'eleman'


AVRUPA 'YA KAFA TUTACAK

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Aysal ile yaptığı toplantıda, geçiş dönemde bazı sakatlıklar ve puan kayıplarının yaşanabileceği ifade eden Mancini, alışma döneminin ardından seri galibiyetlerin alınması için çalışacaklarını bildirdi. Başkan Aysal'ın, bir ay sonra Fenerbahçe derbisi olduğunu ve takımın yıllardır Kadıköy'de galip gelemediğini hatırlatması üzerine, İtalyan teknik adam, bir ay sonra yaratacağı takımın bırakın Fenerbahçe'yi Avrupa'nın önemli takımlarıyla ile baş edecek bir seviyede olacağını söyledi.

Fenerbahçe deplasmanına kazanmak için gideceklerini aktaran tecrübeli çalıştırıcının, "Derbide alınacak galibiyet benim Galatasaray'ımın ilk şeref madalyası olacak" diye konuştuğu ve Başkan Ünal Aysal'ın bu sözler üzerine oldukça keyiflendiği öğrenildi.

Bülent Tulun sessizliğini bozdu

'Kim botoksluysa o konuşsun'