Mancini için şok yorum!

Mancini için şok yorum!
Mancini için şok yorum!
Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini için İngiltere'den şok etkisi yaratacak bir yorum geldi.

Hafta içerisinde Chelsea'ye 2-0 yenilerek Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Roberto Mancini'nin Galatasaray 'ı, Süper Lig'de karşılaştığı Kayserispor'a da evinde 1-0 yenilerek şampiyonluk şansını zora soktu. Maç sonunda yaptığı açıklamalarla Fatih Terim'e ve takıma göndermelerde bulunan İtalyan hoca için İngiltere'den çok ciddi bir iddia geldi.

Arena'dan Mancini istifa sloganları yükseldi


"MANCINI BUNU HEP YAPIYOR"

Eurosport Türkiye 'de yer alan habere göre; Mancini'yi Premier Lig'de görev yaptığı dönemde sürekli takip eden İngiliz gazeteci John Cross, İtalyan hocanın maç sonunda basın mensuplarıyla tartışıp Fatih Terim'e ve takıma göndermelerde bulunmasına şaşırmadığını belirterek, "Mancini, başarısızlıklarda hep bu taktiği izliyor" dedi.

Tecrübeli çalıştırıcının takım konusunda aldığı eleştirilere de değinen Cross, Mancini'nin 'Burada kararları ben veririm' diyen bir şekle bürünmesinin de bir taktik olduğunu vurguladı ve bunun suç bastırmak gibi bir şey olduğunu iddia etti. Manchester City'de de alınan kötü sonuçlardan sonra basın toplantılarında İtalyan hocanın, gazetecilerle tartışmaya girdiğini belirten Crosss, Mancini'nin bunu hep yaptığını söyledi

Galatasaray 0-1 Kayserispor