Mancini iddiasına net cevap

Mancini iddiasına net cevap
Mancini iddiasına net cevap
Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, spor kamuoyunun merak ettiği konuya açıklık getirdi.

Juventus maçı sonrası NTV Spor 'a konuşan Lütfi Arıboğan, "Şampiyonlar Ligi'nde zor bir deplasmana çıktık. Kolay bir maç olmasını beklemiyorduk. Oyuncular zor bir hafta geçirdiler. Bu şartlar altında yüksek moralle hazırlandılar. Kolay adepte oldular vae gruptan çıkışı etkileyecek çok değerli bir puan aldılar. İkinci bir tebriği de Roberto Mancini'ye yapmak istiyorum. Zor bir dönemde Galatasaray 'a geldi. Hiç düşünmeyerek, iki antrenmanla maça çıktı. Kolay bir tercih değildi. Bu cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum" dedi.

Çare varsa Umut da var


Teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrılması konusunda Galatasaray CEO'su, "Yaşadığımız şartlar bizi bu noktaya getirdi. Yönetimimiz böyle bir karar aldı. Galatasaray güçlü bir camia" ifadelerini kullandı.

Lütfi Arıboğan, Şampiyonlar Ligi'ndeki hedefleri konusunda şunları söyledi:
"İnşallah belki de bu kazandığımız puan çok değerli bir puan olacak. İlk hedefimiz gruptan çıkmak. İyi bir başlangıç yapmadık maalesef. Önümüzdeki iki Kopenhag maçı çok önemli. Bu maçlar sonrası Kopenhag'ın üstüne çıkmamız gerekiyor. Son maçta da Juventus'un üstüne çıkacağız."

Arıboğan, Mancini'nin sözleşmesinde "İtalya Milli Takımı'ndan teklif gelmesi halinde görevden ayrılır" şeklinde bir madde olduğu iddialarının hatırlatılması üzerine, "Son bir haftadır her konuda büyük bir bilgi kirliliği yaşadık. Mancini'nin sözleşmesinda milli takım ile ilgili bir madde yok" şeklinde konuştu.

Drogba yazılır, Umut okunur!

Galatasaray'a Arda Turan sürprizi