Mancini krizi: Ergün'ü soyunma odasından kovdu

Mancini krizi: Ergün'ü soyunma odasından kovdu
Mancini krizi: Ergün'ü soyunma odasından kovdu
Galatasaray'da futbolcular ile teknik patron Roberto Mancini arasındaki bağlar onarılmaz bir düzeye geldi.

Roberto Mancini'nin, futbolcularına taktik verirken küçümser bir yaklaşım gösterdiği, hatta Sivasspor maçının devre arasında "Karakter koymuyorsunuz, karaktersizce mücadele ediyorsunuz" diyerek hakaret ettiği iddia edildi. Bu sözler sonrası yerli oyuncuların, soyunma odasında İtalyan hocaya tepki gösterdikleri öğrenildi.

Yok artık Mancini: 40 futbolcu!


Fildişi Sahilli yıldız Didier Drogba üzerinde otorite sağlayamadığı ileri sürülen Mancini'nin, bu durumun verdiği moral bozukluğuyla genç oyunculara yönelik olumsuz bir tavır takındığı ifade edildi.

ŞÜKRÜ ERGÜN'E ŞOK TEPKİ 

Teknik direktör Mancini'nin, Türk Telekom Arena'da 4-0 kaybedilen Kasımpaşa maçının devre arasında soyunma odasına moral vermek için gelen Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şükrü Ergün'ü kovmaktan beter etmesi, sarı-kırmızılı yönetimi fazlasıyla kızdırdı.

Galatasaray'ı karıştıran fotoğraf
 

TAZMİNATI 9 MİLYON EURO

Kasımpaşa maçı sonrası takımına 2 gün izin verip Milano'ya giden tecrübeli çalıştırıcının, Galatasaray'daki günlerinin artık sayılı olduğu iddiası güçlendi.

Başkan Ünal Aysal'ın, bu konudaki tek tereddüdünün ise 9 milyon euroluk tazminat olduğu belirtildi. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)

Ağır fatura: Dakikası 3 milyon TL