Mancini tek tek açıkladı

Mancini tek tek açıkladı
Mancini tek tek açıkladı
Galatasaray ile ayrılık sürecini anlatan Mancini, "Yönetim Gomis ve Etoo'yu almak istedi ama ben takımı gençleştirmekten yanaydım" dedi.

İtalyan basınına konuşan Roberto Mancini, Galatasaray yönetimiyle yaşadığı fikir ayrılıklarını net bir şekilde dile getirdi.

Lucescu imzaya geliyor


Tecrübeli hoca, “Yabancı sınırlaması bizi transferde zorluyordu. Hakan Çalhanoğlu’nu istedik. Galatasaray’a sıcak bakıyordu ama daha sonra vazgeçti. Rhodolfo’ya talip olduk. Juventus da isteyince fiyat artırdılar. Yönetim Gomis ve Etoo’yu almak istedi ancak ben takımı gençleştirmekten yanaydım. Gabbiadini’yi de istedik, alamadık. Sonrasında D’Ambrosio ve Doria’yı almaya çalıştık” dedi.

GÖKHAN İNLER'İ DOĞRULADI

Yüksek bonservis ücretleriyle karşılaştıklarını söyleyen Mancini, “Bilbao’dan Laporte’yi istedik, 39 milyon Euro ’luk bonservis bedeliyle karşılaştık! Ayrıca çift pasaportlu Gökhan İnler’e yöneldik. Schalke’den de Max Meyer’i sorduk. Tüm bu isimlerle temasa geçmemize rağmen, sonuç alamadık” diyerek, yönetimi eleştirdi. Türkiye macerasını da özetleyen İtalyan hoca, “Teklif sıra dışıydı ve kabul ettim. Pişman değilim” diye konuştu. (Fanatik)

Tugay Kerimoğlu bırakıyor!