Mancini'den bir şans daha istedi

Mancini'den bir şans daha istedi
Mancini'den bir şans daha istedi
Şanlıurfaspor'dan ayrılan Sercan Yıldırım, Galatasaray'ın Antalya kampına katılmak istediğini söyledi.

Kiralık olarak forma giydiği Şanlıurfaspor'dan ayrılan Sercan Yıldırım, ayrılık sürecini anlattı ve teknik direktör Roberto Mancini'ye çağrıda bulundu.

Hajrovic'in Galatasaray mutluluğu


Sporx.com'un haberine göre; Sercan Yıldırım, Şanlıurfaspor'dan mutsuz olduğu için ayrıldığını belirterek, "Şanlıurfaspor'dan mutsuz olduğum için ayrıldım. Ödemeler zamanında yapılmıyordu takım içerisinde huzursuzluk vardı. Ben Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum. Şanlıurfa'ya gelmeden önce sözleşmemi 2017 yılında kadar uzatmıştım. Teknik direktörümüz Roberto Mancini'den bana bir şans vermesini istiyorum. Galatasaray forması altında yeteneklerimi sahaya yansıtmak ve başarılı olmak istiyorum. Bunu yapabileceğimi biliyorum. Menajerim cumartesi günü Bülent Tulun ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmenin pozitif geçtiğini biliyorum. Bülent Tulun'un Roberto Mancini ile konuşup bir karara varacaklar" ifadelerini kullandı.

İşte Amrabat'ın yeni takımı

"GALATASARAY'DA YENİDEN KENDİMİ İSPATLAYABİLİRİM"

Golcü futbolcu, Galatasaray'ın Antalya 'da yapacağı kampa katılmak istediğini ifade ederek, "Eğer teknik direktörümüz Mancini uygun görürse takımımın Antalya'daki kampına katılacağım. Galatasaray'da yeniden kendimi ispatlayabileceğime inanıyorum. Geçmişten önemli dersler çıkardım. Bundan sonra herkese bambaşka bir Sercan Yıldırım izlettireceğim. Galatasaray'a katkı sağlamak istiyorum" dedi.

Rüştü'nün Aslan oğlu