Mancini'den Burak'a teşekkür

Mancini'den Burak'a teşekkür
Mancini'den Burak'a teşekkür
Kopenhag karşısında gol atamamasına karşın tribünlerden alkış toplayan Burak, teknik heyet ve oyuncular tarafından yakın markaja alındı.

Teknik direktör Roberto Mancini ve futbolcular, Kopenhag karşılaşması sonrası soyunma odasında Burak Yılmaz'a büyük destek verdi.

Devler Ligi 11'inde bir Aslan


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sergilediği istekli futbol nedeniyle Burak’a teşekkür eden Mancini’nin, “Sana güveniyorum. Gol atsan ancak bu kadar etkili olabilirdin. Bu arzun ve profesyonelliğin devam ettiği sürece sorunlar erken aşılacaktır” dediği kaydedildi.

Takım arkadaşlarının da Burak’ı teselli ederek, “Gol kaçırman senin kötü bir oyuncu olduğunu göstermez. Seninle bugün gurur duyduk. Mücadelenle ve hırsınla bize örnek oldun. Demek ki alkışlanmak için sadece gol atmak gerekmiyormuş. Galatasaray taraftarı da bunu en güzel şekilde ödüllendirdi” diye konuştukları vurgulandı.

Bruma doğduğuna pişman oldu


Roberto Mancini ve sarı-kırmızılı takım arkadaşlarının verdiği moralle soyunma odasından çıkan golcü oyuncu ise “Şans mutlaka dönecek. O zaman da önce kendimi sonra da bana inanan bu taraftarları mahcup etmeyeceğim. Allah izin verirse daha güzel günler bizi bekliyor” ifadelerini kullanmıştı.

112.2 KM KOŞTULAR
Galatasaray, 6-1 mağlup olduğu Real Madrid maçında 105.6 km koşmuştu. Sarı-kırmızılı takımın, Kopenhag maçındaki toplam koşu mesafesi ise 112.2 km oldu. En çok koşanlardan; Selçuk 11.402, Bruma 11.371, Eboue ise 11.098 metre mesafe katetti.

Drogba taraftara hayran kaldı