Mancini'den Cimbom'a ret

Mancini'den Cimbom'a ret
Mancini'den Cimbom'a ret
İtalyan basını, Galatasaraylı yöneticiler ile görüşen Mancini'nin, sarı-kırmızılıları geri çevirdiğini iddia etti.

ROMA (AA) - İtalya'nın önde gelen spor gazetelerinden La Gazzetta dello Sport'ta yer alan haberde, Fatih Terim ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör arayışlarına başlayan Galatasaray 'ı temsilen bir yöneticinin, 48 yaşındaki Roberto Mancini ile Ancona kenti yakınlarındaki Jesi kasabasında dün öğleden sonra görüştüğünü gösteren bir fotoğrafa yer verildi.

Fatih Terim'in izleri siliniyor


Gazete , net olmayan fotoğraf karesine dayanarak Mancini'nin görüştüğü kişinin Galatasaray'ın sportif direktörü Bülent Tulun olduğunu savunurken, tarafların bu fotoğrafın ardından görüştüğünü inkar edemeyeceklerini öne sürdü. Son 36 saatini Galatasaraylı yönetecilerle görüşerek geçiren Mancini'nin, sarı-kırmızılı ekipten 'masalsı bir ekonomik talep'te bulunarak, teklifi nazikçe reddetme yoluna gittiği de gazetenin iddiaları arasında yer aldı.

"ÇARE DROGBA"

Bülent Tulun ve Mancini'nin görüşmesinde şehir ya da teknik adamın alacağı ücret konusunda net bir konuşmanın olmadığı, İtalyan çalıştırıcının daha çok takımın kalitesinden bahsettiği kaydedildi.

İtalyan teknik adamın teklifi reddetmesinin nedeni olarak, kariyeri hakkında dikkatli bir seçim yapmak istemesi ve bir milli takım çalıştırma olasılığının bulunması gösterildi.

Teklifi geri çevrilen Galatasaray'ın Fildişi Sahilli yıldız futbolcusu Didier Drogba'yı teknik direktör-oyuncu formülüyle yedek kulübesinin başına geçirebileceği ileri sürüldü.

Juventus'ta Pirlo krizi

Lucescu çok şaşırdı