Mancini'den Galatasaray'a dev teklif

Mancini'den Galatasaray'a dev teklif
Mancini'den Galatasaray'a dev teklif
Galatasaray'ın eski ve yeni hocası karşı karşıya geldi. Inter'in başına geçen Roberto Mancini'nin transfer listesinde, sarı-kırmızılı 3 oyuncunun olduğu ileri sürüldü.

İtalyan devi Inter'e geri dönen Roberto Mancini'nin, devre arası için sunacağı transfer listsinedeki ilk isminin Wesley Sneijder olduğu öğrenildi. Diğer isimler ise Semih Kaya ve Burak Yılmaz.

Galatasaray'da Fatih Terim sürprizi


Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre; Mancini'yle birlikte Milano ekibinin taraftarlarının da Sneijder'in geri dönmesini çok istedikleri kaydedildi. Menajer Giorgio de Giorgis'in, Mancini'nin eski takımları Manchester City ve Galatasaray'dan ise transfer yapıp yapmayacağı sorusuna, "Tanıdık isimlerle çalışmak her zaman iyidir" cevabını vermesi dedikoduları daha da alevlendirdi.

Mali darboğazdan çıkmak için tasarruf tedbirleri uygulatan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın, üç futbolcunun da satışına onay verebileceği konuşuluyor.

Öte yandan bu durum Galatasaray'ın hocası Prandelli'yi rahatsız etti. Devre arasında yapılacak operasyonla ilgili yönetime bir rapor hazırlayan İtalyan hoca, Sneijder başta Semih ve Burak ile birlikte Fernando Muslera, Eray İşcan, Sabri Sarıoğlu, Tarık Çamdal, Aurelien Chedjou, Koray Günter, Hakan Balta, Felipe Melo, Selçuk İnan, Blerim Dzemaili, Hamit Altıntop, Yasin Öztekin, Emre Çolak, Olcan Adın ve Umut Bulut'un kesinlikle satılmamasını istedi.

Galatasaray'da olmadı PSG istedi!