Mancini'den Sabri hamlesi

Mancini'den Sabri hamlesi
Mancini'den Sabri hamlesi
Roberto Mancini, Dany'nin de bekleneni verememesi üzerine sol bekte sürpriz bir ismi deniyor.

Kayserispor galibiyetiyle moral bulan Galatasaray 'da savunmanın solundaki sıkıntı, teknik direktör Roberto Mancini'ye rahat nefes aldırmıyor. Hakan Balta'nın geçtiğimiz hafta sakatlanması, Albert Riera'nın formsuzluğu derken Kayserispor maçında bu mevkide forma giyen Dany'nin hataları, İtalyan teknik adamı yeni arayışlara itti.

Umut Bulut'un Burak mutluluğu


SABRİ'Yİ DE OYNATABİLİR

Eurosport Türkiye 'nin haberine göre; Takım içinden yeni bir sol bek çıkartması beklenen Mancini'nin, sol bek için son antremanda denediği isim Sabri Sarıoğlu oldu. Eboue'nin yükselen performansı dolayısıyla sol bekte Dany'i beğenmeyen Mancini, bugünkü antrenmanın son bölümünde tecrübeli kaptanı sol bekte denedi ve savunma oyuncularıyla özel olarak ilgilendi.

HAKAN DERBİDE DE ŞÜPHELİ

Sakatlığı bulunan Hakan Balta'nın Torku Konyaspor maçında sahada olması beklenmiyor. Deneyimli sol bekin Fenerbahçe derbisine yetiştirilmesi için büyük çaba harcayan sağlık ekibi, oyuncunun fiziksel anlamda eksikliğini kapatması için zamana ihtiyacı olduğunu Mancini'ye raporladı. Buna göre Hakan Balta'nın Fenerbahçe derbisinde sahada olması şu an bir netlik kazanmadı.

G.Saray'dan Hakan ve Hamit açıklaması

Hagi'den Aysal'a transfer cevabı