Mancini'den Sneijder ve Semih açıklaması

Mancini'den Sneijder ve Semih açıklaması
Mancini'den Sneijder ve Semih açıklaması
Teknik direktör Roberto Mancini'nin Inter'e imza atmasının ardından Wesley Sneijder ve Semih Kaya'yı transfer edeceği iddia edilmişti. Ancak Galatasaray'ın eski hocası, bu transferlerle ilgilenmediğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray 'ı çalıştıran Roberto Mancini, eski takımı İnter’e yeniden teknik direktör oldu. Bu gelişme sonrası Wesley Sneijder ve Semih Kaya'nın İtalyan ekibine gidebileceği ileri sürüldü. Özellikle İtalyan basınında büyük yer bulan bu iddialar, hem Mancini'ye hem de Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers tarafından yalanlandı.

Mancini, "Sneijder ve Semih Kaya'yı İnter'e transfer etmek istediğiniz şekilde iddialar var, doğru mu?" sorusuna "Şu anda İnter’de yapacağım işlerden başka bir şey düşünmüyorum" şeklinde cevap verdi.

Sneijder'in menajeri Albers ise çok daha net konuşarak "Bu imkânsız bir şey. Gündemimizde öyle bir şey yok. Wesley, Inter'de oynamak istemiyor. Galatasaray ile Haziran 2016'ya kadar sözleşmesi var. Galatasaray'da kalmak istiyor” diye konuştu.