Mancini'nin arkasından fena salladı!

Mancini'nin arkasından fena salladı!
Mancini'nin arkasından fena salladı!
Galatasaray'da performansı alkış alan tek isim olan Aurelien Chedjou, "Roberto Mancini'nin teknik direktörlük yaptığı dönem için "Ne oynadığımızı anlayamadım" dedi.

Transfer döneminde gönderileceği yönündeki haberlerden çok etkilenen Aurelien Chedjou'nun lig başlamadan önce menajeri Ceylan Çalışkan'la özel bir görüşme yaptı. Çalışkan'la dertleşen Kamerunlu stoper, önce "Geçen sezon tam takıma alışıyordum, belimden sakatlandım. İyileştim, bu kez hoca değişti. Mancini ile bir dörtlü, bir üçlü oynadık. Ne oynadığımızı anlayamadım. Sürekli kafamız karışıyordu" dedi.

Burak Yılmaz: Korktum, vuramadım!


Dinamo Kiev, West Ham, Sunderland, Rennes ve Marsilya'nın tekliflerini öğrenen 28 yaşındaki futbolcu, menajerine şu cevabı verdi:
"Performansımı eleştirdiler, hatta aldığım parayı sorguladılar. (Senede 2 milyon 200 bin Euro kazanıyor. Ayrıca maç başı 10 bin Euro ücreti var) Bu parayı hak ettiğimi herkese göstereceğim. Bir yere gitmek istemiyorum. Burada kalacağım ve kendimi ispatlayacağım."

BÜLENT TULUN: TÜRKİYE 'NİN EN İYİ STOPERİ

Chedjou'yu Galatasaray 'a getiren Bülent Tulun, Kamerunlu stoperi Sabah Gazetesi'ne anlattı. Fransızca bildiği için Chedjou ile rahatça anlaşan Tulun, "Sorumluluklarını bilen, ahlakına sahip bir oyuncu. Ne zaman görsem, hal-hatır soruyorum. Teknik-taktik hiç konuşmuyoruz çünkü ben o konulara girmem. Zaten seviyesi ve kalitesi belli bir isim" dedi.

Bülent Tulun, Chedjou'nun yükselen performansını ise şöyle açıkladı:
"Bazı oyuncular vardır, oynadıkça açılırlar. Chedjou'nun bu performansı da sürekliliği ile alakalı... Kendisine güvenildiğini hissetti ve şu an takımın en iyilerinden birisi. Bunu da sürekli oynamasına bağlıyorum. Hala yüzde 100'ü ile oynamıyor. Ama şu seviyesi bile Türkiye'nin en iyi stoperi olduğunu gösteriyor."

Muslera şaştı kaldı!