Mancini'nin istediği 4 oyuncu

Mancini'nin istediği 4 oyuncu
Mancini'nin istediği 4 oyuncu
Sarı-kırmızılılar, devre arası transfer döneminde en az 4 oyuncuya imza attırmayı planlıyor.

İSTANBUL - Teknik direktör Roberto Mancini'nin yönetime sunduğu transfer listesinde en az 6 oyuncu bulunuyor. Başkan Ünal Aysal, İtalyan çalıştırıcının istediği oyunculardan 4'ünü kadroya katmak için büyük çaba sarf ediyor. Ancak transfer harekatının ekonomik maliyeti, kulübün borç yükünü kabartacak gibi görünüyor.

Drogba'nın tek isteği var


Alex Telles, Tarık Çamdal, Hakan Çalhanoğlu, İshak Doğan gibi isimler için transfer girişimlerini sürdüren Galatasaray 'ın önündeki en büyük sıkıntı, bonservis pazarlığında gündeme gelen rakamlar. Alex'in transferi için kulübü Gremio ile anlaşma noktasına gelen Cimbom, 6 milyon euroluk bonservis ücretini 3 yıl vadeye yaymak istiyor. Brezilya kulübü ise bu rakamın peşin ve Ocak ayı içerisinde ödenmesini talep ediyor.

BAŞKAN KRİZİ ÇÖZÜYOR

SPK'dan ikinci sermaye artırımı için henüz yanıt alamayan Galatasaray, para krizini Ünal Aysal ile aşacak. Geçtiğimiz ay sonuna kadar ödenmesi gereken 20 milyon euro için kasa kolaylığı sağlayan Aysal'ın, Şubat ayı sonuna kadar ödenmesi gereken 50 milyon TL için de devreye girmesi bekleniyor.

Ünal Aysal'ın bu dönemde yapacağı kasa kolaylığı teknik direktör Roberto Mancini'nin transfer taleplerini karşılamak yolunda olacak. Galatasaray'da transferin, Başkan Aysal'ın ne denli elini cebini atacağına bağlı olduğu ileri sürülüyor. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)

Avrupa'da Galatasaray farkı