Mancini'ye sürpriz teklif

Mancini'ye sürpriz teklif
Mancini'ye sürpriz teklif
Inter ve Orduspor'un eski teknik direktörü Hector Cuper, İstanbul ziyaretinde baklayı ağzından çıkardı: Inter, Mancini ile yakından ilgileniyor. İtalyanlar, Galatasaray'ın kapısını çalabilir.

Roberto Mancini'nin durumu ne olacak? Bütün Galatasaraylılar, bu sorunun cevabını arıyor. Hatta bir kısım da Fenerbahçe derbisi sonrası mağlubiyet halinde İtalyan hocanın gönderileceğini iddia ediyor. "Mancini ve Tugay Kerimoğlu skor ne olursa olsun Fenerbahçe derbisi sonrası bırakacak" diyenler bile var. İngiliz basını, Mancini'yi gelecek sezon için Arsenal'in başına getiriyor. İtalyan medyası ise "Milan'ı çalıştıracak" iddiasında.

Aysal'dan Terim'e gönderme
  

3 TÜRK'ÜN HOCALIĞINI YAPTI

Akşam Gazetesi'nden Yetkin Etkin'in haberine göre; en ciddi iddia ise Hector Cuper'den geldi. Arjantinli teknik adam, geçtiğimiz hafta bir etkinlik için İstanbul 'a geldi.

Halen Katar takımlarından Al Wasl'ı çalıştıran Cuper'in İstanbul ziyareti, Galatasaray ile görüşmesine bile yoruldu. Ancak Inter'de Okan Buruk, Emre Belözoğlu, Hakan Şükür'ün forma giydiği dönemde teknik adamlık yapan Cuper sohbette ilginç bir söylemde bulundu.

Galatasaray için korkunç iddia!


MUTSUZLUĞUNU BİLİYORLAR

Inter camiasını iyi bilen, yönetim ve menajerlerin kalp atışlarından haberi olan, yani mavi-siyahlı kulüple bağlarını koparmayan Cuper, "Inter, Mancini ile ilgileniyor. Mancini'nin İstanbul'da mutsuz olduğunu biliyorlar. Yakında Inter Mancini'nin kapısını resmi bir teklifle çalabilir" dedi.

Bilindiği gibi Mancini, Inter'de 4 yıl görev almış ve şampiyonluklar kazanmıştı. Manchester City serüveninden sonra Galatasaray'a gelmişti. 3 yıl daha sözleşmesi olan İtalyan hoca ayrılmak isterse tazminatsız gidebilir. Bu ortamda yönetim, Mancini ile yollarını ayırabilir.

MAZZARRI YOLCU

Serie A'da kötü günler geçiren Inter'i Walter Mazzarri çalıştırıyor. Mazzarri'nin 2015'e dek sözleşmesi var ancak şu an 6. sırada bulunan Milano ekibi, sezon sonu yeni hoca arıyor.

Cimbom derbilerde bir başka