Mancini'yi çıldırtan soru!

Mancini'yi çıldırtan soru!
Mancini'yi çıldırtan soru!
Galatasaray'ın deplasmanda Konyaspor ile 0-0 berabere kaldığı maçın ardından oldukça sinirli olduğu gözlenen Mancini, yöneltilen bir soruya çok sinirlenerek, "Aptal sorular sormayın" dedi.

Galatasaray 'daki kadro istikrarsızlığı konusunda gelen bir soruya 6 yabancı kuralını hatırlatarak cevap veren teknik direktör Roberto Mancini, "Yabancı kuralı var. 6 yabancı olduğu zaman Eboue'yi oynatamıyoruz. Yerimiz olduğu zaman Eboue'yi oynatabiliyoruz. Eğer bir soru soruyorsanız, elinizde bir veri olması lazım" şeklinde konuştu

Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray


Hakan Balta'nın stoperde oynamasının eleştirilmesi üzerine ise İtalyan çalıştırıcı, "Son 2-3 aydır Hakan Balta stoperde oynuyor. Bir soru soruyorsak, arkasında duralım, elimizde veriler olsun. Boşuna soru sormayın. Gereksiz sorular sormayın; düşünüp, akıllı sorular sorun. Aurelien Chedjou kaç maç oynadı. Gereksiz sorular soruyorsunuz, aptal sorular sormayın" dedi.

FENERBAHÇE 'YE GÖZDAĞI

Roberto Mancini, maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada ise Fenerbahçe derbisi için iddialı konuştu;
"Deplasmanda çok ciddi bir gol problemimiz var. Son 5-6 deplasmanda gol attığımızı hatırlamıyorum. Şanssızlığı da bir türlü kıramıyoruz. Deplasmanda kazanamıyoruz. Gol atamayınca otomatik olarak galibiyet de gelmiyor. Bunlar futbolun bir parçası. Derbide her şey mümkün. Bir bakarsınız Fenerbahçe'ye 4 gol atarız."

Ceyhun Gülselam, Galatasaray'da kalıyor!