Mancini'yi duygulandıran hareket

Mancini'yi duygulandıran hareket
Mancini'yi duygulandıran hareket
Bursaspor beraberliği ve taraftar tepkisiyle sarsılan Galatasaray'da Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, teknik direktör Mancini ile bir araya geldi.

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, günün yarısını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde geçirdiğini kaydederek, "Başkanımızın verdiği görev çerçevesinde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde tecrübeli bir yönetici olarak zaman zaman bulunarak, oyuncular ve teknik heyetle temasta olacağım. Bugün de bu sebeple günün yarısını tesislerde geçirdim" dedi.

Burak'tan Mancini'ye övgü


Çalışmalarının ayrıntısı hakkında bilgi vermeyen Ergün, "Oyuncularımızdan Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Sabri Sarıoğlu ile görüşmelerim oldu. Ayrıca Burak ve Selçuk, teknik direktörümüz Mancini ile bir araya geldiler" diye konuştu.

Sarı-kırmızılı kulüpten alınan bilgiye göre, Selçuk ile Burak'ın Mancini'den görüşme talep ettikleri, İtalyan teknik adamla bir araya geldiklerinde de, görevini bırakabileceği yönünde dün yaptığı açıklamayı hatırlatarak, kendisiyle çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını ve takım içinde de herhangi bir sorun bulunmadığını aktardıkları öğrenildi.

Öte yandan, iki önemli oyuncusunun kendisine gelerek destek vermesinden dolayı Mancini'nin de duygulandığı bildirildi.

Galatasaray'ın borcu 800 milyon TL


SELÇUK İNAN'IN SAĞLIK DURUMU

Galatasaray, Cumartesi günü Torku Konyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Bursaspor maçında forma giyen oyuncular rejenerasyon çalışması ile antrenmanı tamamlarken, diğer oyuncular top kontrolü ve fizik çalışmaları gerçekleştirdiler.

Bursaspor maçında sakatlık geçiren Selçuk İnan'ın, yapılan ilk tetkiklerinde kasıkta zorlanma tespit edildi. Didier Drogba ve Aurelien Chedjou uygulanan tedavi programının ardından salonda özel bir çalışma gerçekleştirdiler. Emre Çolak ise kondisyoner eşliğinde özel kuvvet antrenmanı yaptı.

UEFA'dan Galatasaray'a inceleme