Mancini'yi isyan ettiren inat

Mancini'yi isyan ettiren inat
Mancini'yi isyan ettiren inat
Sarı-kırmızılılarda sürpriz bir engel yüzünden Izet'e lisans çıkarılamıyor. Ayrılmak istemeyen yabancılar, İtalyan hocanın hesaplarını alt üst etti.

NORDIN AMRABAT
Yönetim, Antalya’ya kiralamak istiyor, ancak o buna yanaşmıyor.

DANY NOUNKEU
Karabükspor, Erciyesspor ve Antalyaspor peşinde, ama o acele etmek istemiyor.

Galatasaray'a transferini açıkladı


Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Dany ile Amrabat’ın takımdan ayrılacağını hesap ederek ara transferde ilk imzayı Izet Hajrovic’e attıran Galatasaray köşeye sıkıştı. Hem 10 yabancısı bulunduğu için kontenjanını boşaltmak hem de bu ikiliyi oynayabilecekleri bir takıma kiralık göndermek isteyen yönetim, beklemediği bir inatla karşı karşıya kaldı. En büyük gözdeleri Tarık Çamdal, Veysel Sarı ve Alex Telles’ten peş peşe kötü haberler alan sarı-kırmızılılar, bir de kendi oyuncularının arapsaçına dönen durumlarını çözmeye çalışıyor.

TFF’YE HALA BAŞVURU YAPAMADILAR

Dün sabahki çalışmaya katılan ve daha sonra Antalyaspor’un teklifi kendisine iletilen Amrabat yan çizdi. Faslı oyuncu, " Türkiye ’de Galatasaray’dan başka takımda oynamak istemiyorum. Hollanda’da da oynamak istemiyorum. Eğer buradan ayrılırsam İngiltere veya İspanya’da futbol hayatımı sürdürmek isterim” dedi. Diğer tarafta Dany ise Karabükspor, Kayseri Erciyes ve Antalyaspor’un tekliflerini “Düşünmek istiyorum” diyerek karşılıksız bıraktı.
Sarı kırmızılılar, bu iki yabancısının herhangi bir kulüple anlaşamaması nedeni ile Bosnalı yıldız için henüz TFF’ye lisans başvurusu yapamadı.

Umut Gündoğan Galatasaray'da


HAJROVIC’İ KUPADA OYNATACAKTI

Bu durum da en çok teknik direktör Roberto Mancini’yi kızdırdı. Çünkü İtalyan hoca, transferini çok istediği Hajrovic’i Süper Lig’e ve Şampiyonlar Ligi’ne hazırlayabilmek için Ziraat Türkiye Kupası maçlarında oynatmayı planlıyor. Ancak Mancini’nin, Bosnalı futbolcuya şans verebilmesi adına bu 2 oyuncudan en az birinin acilen gitmesi şart.

Yönetim, iki oyuncuyu da ikna etmeye çalışacak. Kulüp yetkilileri, hem Dany hem de Amrabat ile görüşerek, forma giyebilecekleri bir takıma gitmelerinin kendileri açısından da doğru olacağını anlatacak.

Mancini ile Terim arasındaki diyalog