Mandıralı'dan arkadaşlık uyarısı

Mandıralı'dan arkadaşlık uyarısı
Mandıralı'dan arkadaşlık uyarısı
Trabzonspor Teknik Sorumlusu Hami Mandıralı, futbolcularıyla yaptığı görüşmelerde, kalan haftalar için özveride bulunulmasını istedi.

Bordo-mavili takım, sahasında Gençlerbirliği ile yapacağı maçın hazırlıklarına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Hami Mandıralı yönetiminde yapılan antrenmana İstanbul 'da düğün yapacağı için izinli olan Didier Zokora ile eşinin rahatsızlığı nedeniyle ülkesinde bulunan Florent Malouda katılmadı. Sakatlığı geçen Romen oyuncu Alexandru Bourceanu ise takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğine çalıştı.

Karadeniz ekibi, antrenmanda kondisyon çalışmasının ardından pas ağırlıklı bir çalışma yaptı.

COLMAN İLE ÖZEL GÖRÜŞME

Hami Mandıralı, antrenman öncesi Gustavo Colman ile özel olarak görüştü. Mandıralı'nın, tecrübeli futbolcudan kalan haftalar için daha istekli oynamasını istediği öğrenildi.

"ARKADAŞLIK RUHU ÇOK ÖNEMLİ"

Bu arada tüm futbolcularla bir görüşme yapan Mandıralı'nın Avrupa kupaları hedefinde yara aldıklarını vurgulayarak, takım kaptanlarından arkadaşlık ruhunu artıracak eylemlerde bulunmalarını istedi. Mandıralı, "Biz iyi bir takım olursak zaten istediklerimizi yaparız. O yüzden arkadaşlık ruhu çok önemli" uyarısında bulundu.

Bordo-mavili takımın kaptanları Onur Kıvrak, Olcan Adın ve Mustafa Yumlu'nun da takım arkadaşlarına daha hırslı olmaları yönünde uyarılarda bulunduğu belirtildi. Yabancı oyuncuların da bazı sorunları aktardığı mini toplantıda, futbolcular Gençlerbirliği maçının kazanılması için söz verdi.

YUSUF: ELAZIĞSPOR MAÇINDA ÇOK GOL KAÇIRDIK

Trabzonspor'un genç futbolcusu Yusuf Erdoğan, geçtiğimiz hafta Sanica Boru Elazığspor karşısında zorluk derecesi yüksek bir maç oynadıklarını belirtirken şunları söyledi:
"Birçok gol pozisyonuna girdik ama değerlendiremedik. Umarım Gençlerbirliği maçında yakaladığımız pozisyonları değerlendiririz. Bir dönem istediklerimi sahaya yansıtamadım ancak oynadıkça kendimi buldum. Şu anda takımımın oyun anlayışına katkı yaptığım için mutluyum. Kalan haftalarda performansımı daha artırıp takıma daha fazla katkı yapmak istiyorum."

KADIN VE ÇOCUKLARA CUMA GÜNÜ BİLET

Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile oynayacağı maçı ücretsiz seyredecek kadın ve çocuklar için biletlerin dağıtımına cuma günü saat 12.00'de başlanacak. Buna göre kadın ve 12 yaş altı çocuklar kendilerine ayrılan davetiye niteliğindeki biletleri Hüseyin Avni Aker Stadı önündeki Biletix gişesinden temin edebilecekler. Yunus Emre SEL (DHA)