Manuel Fernandes Lokomotiv Moskova ile anlaştı

Manuel Fernandes Lokomotiv Moskova ile anlaştı
Manuel Fernandes Lokomotiv Moskova ile anlaştı
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes, Rusya'nın köklü kulüplerinden Lokomotiv Moskova ile anlaştı.

Öte yandan Fernandes'in Lokomotiv Moskovo ile anlaştığını NTV Spor kanalında katıldığı canlı yayında öğrenen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Kendisine hayırlı olsun. Bizde oynadı parasını aldı. İster Lokomotiv Moskova ile isterse başka kulüple imzalasın. Fernandes'in söylediği şeylerle yaptığı şeyler uyumlu değildi. Bizden ayrılmış bir oyuncu için açıklama yapmak istemiyorum. Allah yolunu açık etsin. Fernandes bizden parasını aldı ama bu sezon aldığı parayı helal etmiyorum" dedi.

"FERNANDES LOKOMOTİV GİBİ ATAK OYUN GETİRECEK"

Lokomotiv Moskova ile bugün resmi sözleşme imzalayan Fernandes'in, kaç yıllık mukaveleye imza attığı ve alacağı ücret açıklanmazken 4 numaralı formayı giyeceği belirtildi.

Lokomotiv Moskova Sportif Direktörü Kirill Kotov, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada Fernandes'in mükemmel tekniği ve yüksek futbol zekası olduğunu belirterek, "Bu transferle orta alanımızdaki yaratıcılığımızı güçlendirmiş olduk. Fernandes'in 'lokomotif' gibi bir atak oyunu getireceğine eminiz. Bu da Avrupa için çok önemli" dedi. (Hürriyet)