Maradona eski eşini suçladı: Paramı çaldı

Maradona eski eşini suçladı: Paramı çaldı
Maradona eski eşini suçladı: Paramı çaldı
Arjantinli eski yıldız Armando Diego Maradona, ilk eşi Claudio Villafane'nin banka hesaplarından 8.7 milyon doları izinsiz aldığını öne sürdü. Maradona ilk eşiyle mahkemelik oldu.

RADİKAL - 54 yaşındaki Maradona, banka hesaplarından 8.7 milyon dolarının kaybolmasından eski eşi Claudio Villafane'yi sorumlu tuttu. Maradona mahkemeye verdiği Villafane ile ilgili olarak, “13 yıl evli kaldığım kadının bana bunu yaptığına inanamıyorum”dedi.

Maradona hesap uzamanlarına yaptırdığı incelemeler sonucu, ilk eşinin ABD ’de Miami ’de 2 milyon dolarlık üç apartman dairesi aldığının ortaya çıktığını söyledi. Eski yıldız, Claudio Villafane’nin kendi hesabından çektiği 3 milyon doları Uruguay’daki bir banka hesabına aktardığını da öne sürdü. Yapılan harcamalar arasında 40 bin dolarlık ödeme yapıldığı belirtilen bir dişçinin aslında dişçi olmadığının da ortaya çıktığı iddia edildi.

Maradona ile hakkında dava açtığı ilk eşi, gelecek hafta mahkemeye çıkacak. Maradona’nın ilk eşinden olan kızı Dalma ise, “Babam yanlış kişiler tarafından yönlendiriliyor. Etrafı kötü insanlarla sarılmış durumda. Annemi tanırım. O dünyanın en dürüst insanıdır ve asla böyle bir şeyi yapabileceğine inanmıyorum. Bu basın için bir malzeme olurken biz kızları için çok acı verici” ifadesini kullandı. (NTVSpor)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Banka

  ,

  İddia

  ,

  miami