Maradona'dan Aguero'ya; Korkak

Maradona'dan Aguero'ya; Korkak
Maradona'dan Aguero'ya; Korkak
Dün 53'üncü yaşını kutlayan Arjantinli efsane oyuncu Diego Armando Maradona, eski damadına ateş püskürdü.

Canan KAYA / BUENOS AİRES (DHA) - Doğum gününde Radio Metro 'dan yayınlanan "Perros de Calle" (sokak köpekleri) programına Dubai'den bağlanan Diego Armando Maradona, eski damadı Sergio Agüero'ya çattı.

İstenmeyen adam; Diego Costa!


Torunu Benjamin'le Skype'de konuşurken "Dedeciğim seni görmezsem doğum günün kutlu olsun" dediğinde gözyaşlarını tutamadığını anlatan efsanevi futbolcu, torununun vekalet meselesi yüzünden kızı Gianina ile mahkemelik olan Agüero'yu kastederek, "Ben avukat görüşmelerine katılıp, 'O haklı, bu haklı' demeyeceğim. Erkekse karşıma çıksın. Arkamdan konuşuyor, bu sözleri yüzüme söylesin. Beni gördüğünde altına eden biri. Kızıma söyleyin; Onun yaptığı gibi kimseden korkmasın. Gelecek sefere orada olacağım, bakalım benim yanımda bir şey diyebilecek mi? Adını bile anmak istemiyorum, korkağın teki" ifadelerini kullandı.

Doğum gününü kutlayan herkese ve Maradona kilisesinde doğum günü için düzenlenen ayine teşekkür eden efsane oyuncu, Boca Juniors'un yeni pembe formalarını eleştirmekten de geri kalmadı. Maradona, pembe formayı giymek istemeyen oyuncularla hemfikir olduğunu belirterek, "O pembe forma beni hasta ediyor. Nasıl o rengi tercih ederler anlamıyorum. Pembe Panter'e bulaşmayın" dedi.

Ronaldo'nun öfkesi dinmiyor!