Marbella yolculuğu bugün

Galatasaray, ikinci yarı çalışmalarına, dün yaptığı antrenmanla başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren çalışmada, futbolcular koşu yapmakla yetindi.

İSTANBUL - Galatasaray, ikinci yarı çalışmalarına, dün yaptığı antrenmanla başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren çalışmada, futbolcular koşu yapmakla yetindi.
Antrenman sonunda tüm futbolcular içeri girerken Arif, Ayhan ve Vedat'a izin vermeyen Fatih Terim, bu futbolculara yaklaşık 15 dakika daha kültür fizik hareketleri yaptırdı. Ümit takımdan İlker ve Sedat'ın da dahil edildiği idmana, Simplicio ile takas edilecek olan Felipe, kampa çağrılmasına karşın henüz yanıt alınamayan Christian, Dünya Karması-Juventus maçı için gittiği Dubai'den dönen Bülent, babasının vefatı nedeniyle Almanya'da bulunan Ümit Karan, Gaziantep'ten uçak seferlerinin yapılamaması nedeniyle henüz İstanbul'a gelemeyen Mehmet Polat ise katılamadı.
Sarı-Kırmızılı ekipte İstanbul'a dün gelen kaleci Mondragon ve Pinto ikilisinden, Kolombiyalı kaleci ayağının tozuyla gecikmeli de olsa çalışmaya katılırken, Fabio Pinto ise günü dinlenerek geçirmeyi tercih etti. Süper Lig'in ikinci bölüm hazırlıklarını dün akşam yaptığı antrenmanla sürdüren Sarı-Kırmızılı takım, 10 günlük kamp için bugün İspanya'nın Marbella kentine gidecek. (Spor Servisi)