Maria Şarapova: Kısmet bu seneyeymiş

İstanbul Cup 2007 Bayanlar Tenis Turnuvası'nın 1 numaralı seribaşı Maria Şarapova, İstanbul'da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, "İyi oynayacağımı düşünmesem, İstanbul'a gelmezdim" dedi.

İSTANBUL - İstanbul Cup 2007 Bayanlar Tenis Turnuvası'nın 1 numaralı seribaşı Maria Şarapova, İstanbul'da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, "İyi oynayacağımı düşünmesem, İstanbul'a gelmezdim" dedi. Crown Plaza Oteli'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Rus tenisçi, İstanbul'da daha önce oynamak istediğini dile getirerek şöyle konuştu: "İstanbul'da birkaç senedir oynamayı istiyordum ama Roland Garros'tan önce sakatlıklar olduğu için gelemedim. Sene başından bu yana sakatlığım devam ediyor. İğne olmak zorunda kaldım." Bu arada, turnuvanın özel ödülü olan tamamı altın ve pırlantalarla süslü 'Türk'ün Raketi'ni bugün Topkapı Sarayı'nda Şarapova'nın tanıtacağı açıklandı.
Öte yandan turnuvada ana tablo kuraları çekildi. Türk tenisçilerden İpek Şenoğlu, Amerikalı Vania King, Pemre Özgen ise Ukraynalı Alona Bondarenko ile karşılaşacak. Maçlar bugün oynanacak. (Spor Servisi)