Mario Gomez'den ayrılık açıklaması!

Mario Gomez'den ayrılık açıklaması!
Mario Gomez'den ayrılık açıklaması!
Beşiktaş ile imzaladığı sözleşmede 'sezon sonunda Fiorentina'ya dönme' opsiyonu bulunan Mario Gomez, durumunu soran takım arkadaşlarına "Burayı neden bırakıp gideyim ki?" dedi.

Siyah-beyazlılarda Demba Ba gitti, kısa bir süre sonra Mario Gomez transfer edildi. Alman yıldız, sergilediği performansla kısa sürede Senegalli futbolcuyu unutturdu. Ancak şimdi de gündeme "Kontratında Fiorentina’ya dönme opsiyonu var, sezon sonunda gitmek ister mi?" soruları geldi. Gomez, bu konuda takım arkadaşlarına güvence verdi.

"BURAYI NEDEN BIRAKIP GİDEYİM Kİ?"

Habertürk'te yer alan habere göre; BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki öğle yemeği sırasında durumunu soran arkadaşlarına cevap veren Gomez, "İtalya’ya dönme niyetim yok. Burada mutluyum. Bugüne kadar en mutlu olduğum şehir Münih’ti ama artık İstanbul. Burada her şey var" dedi.

Beşiktaşlı oyuncu, "Kız arkadaşım da çok mutlu. Tesislerimiz şahane. İtalya’da bu ortam yoktu. Deplasmana gittiğimiz küçük şehirlerde doğru dürüst otel bile yoktu. 3 yıldızlı otellerde kaldığımı hatırlıyorum. Türkiye’de ise nereye gitsek konforlu, 5 yıldızlı yerlerde kalıyoruz. Burayı neden bırakıp gideyim ki?" ifadelerini kullandı.