'Marsilya nereye gidiyor?'

Marsilya cephesinde teknik direktör Albert Emon cumartesi akşamı Velodrome'da Toulouse'a 2-1'lik skorla boyun eğip ligde üst üste ikinci yenilgilerini almalarına rağmen iyimser bir atmosfer oluşturmaya çalışıyor.

MARSİLYA - Marsilya cephesinde teknik direktör Albert Emon cumartesi akşamı Velodrome'da Toulouse'a 2-1'lik skorla boyun eğip ligde üst üste ikinci yenilgilerini almalarına rağmen iyimser bir atmosfer oluşturmaya çalışıyor. Ligue 1'de sekiz hafta sonunda yedi puanla 15. sırada kalmaları nedeniyle görevi bırakacağı iddia edilen Fransız çalıştırıcı Emon, "Endişe verici ve üzücü bir durumla karşı karşıyayız, hâlâ yüzde 40-50 düzeylerinde oynuyoruz fakat istifa etmem kesinlikle söz konusu değil. Radikal çözümlere başvurmayacağım ama bir an evvel toparlanmalıyız" diye konuştu.
Emon: İbrahim Toraman çok iyi
Emon, Beşiktaş'ı da şöyle değerlendirdi: "Göbekteki İbrahim Toraman çok başarılı. Şu anda Türkiye'nin en iyi savunma anlayışına sahipler. Bunun yanında hücumda Arjantinli, Brezilyalı ve Şilili çok teknik oyuncuları var."
Ünlü Fransız spor gazetesi L'Equipe ise dünkü manşetine Marsilya'yı taşıdı ve Beşiktaş maçı öncesinde şu soruyu sordu: 'Marsilya nereye gidiyor?' (Spor Servisi)