McCoughtry ile yönetici twitter'dan kapıştı!

McCoughtry ile yönetici twitter'dan kapıştı!
McCoughtry ile yönetici twitter'dan kapıştı!
Sarı-lacivertlilerde kadın basketbol takımının Amerikalı yıldızı Angel McCoughtry, sözleşmesini sonlandırdığını duyurdu. Bu açıklama sonrası tartışma bir anda sosyal medyaya taşındı.

RADİKAL - Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Angel McCoughtry, Kadın Basketbol Şube sorumlusu İsfendiyar Zülfikari ile sosyal medya üzerinden tartışma yaşadı.  

Fenerbahçe'de ayrılık! Resmen açıklandı


İsfendiyar Zülfikari, yıldız oyuncunun sarı-lacivertli takımdan ayrıldığının açıklamasının ardından twitter hesabından, "Angel formayı hakketmediği için gitti" yorumunu yaptı.

Bu tweet üzerine yıldız oyuncu, İngilizce mesajında "İsfendiyar Zülfikari'nin sözlerinden dolayı çok üzgünüm. Bu, kulüpte bana nasıl davranıldığının kanıtı. Tanrı'nın gerçekleri yüreğinizde göstermesini dilerim" ifadelerini kullandı. Amerikalı basketbolcu, sonraki tweetlerinde ise "Şampiyonlukları nasıl kazandığımızı hatırlamamız gerek. Bu sene tamamen buna konsantre olmalıyız. Taraftarımız! Siz beni uzun zamandır tanıyorsunuz. Benim kalbimi ve karakterimi biliyorsunuz" yazdı.