Meğer turp gibiymiş

Barcelona'ya transfer olan ve önceki gün sağlık kontrolünden geçen kaleci Rüştü Reçber'in sapasağlam çıkması soru işaretleri yarattı.

İSTANBUL - Barcelona'ya transfer olan ve önceki gün sağlık kontrolünden geçen kaleci Rüştü Reçber'in sapasağlam çıkması soru işaretleri yarattı. Yıllardır Fenerbahçe'de dinlenmeden forma giydiği için tedavi ettiremediği 12 ayrı sakatlığının Barcelona'nın yaptığı kontroller sonrasında ortaya çıkmamasına en çok Sarı-Lacivertli kulübün yöneticileri şaşkına çevirdi. Rüştü Reçber, Fenerbahçe'de sık sık sakatlığı nedeniyle sorunlar yaşamış ve bu nedenle sezonu biteremeyip, kaleyi genç arkadaşlarına teslim etmişti.
Fenerbahçe'nin Rebrov'la yolları ayrılmak üzere... Parasını alamadığı için ayrılmak isteyen Rebrov'u geri çağıran Tottenham, bu futbolcuyu Monaco'da forma giyen Nonda ile takas edecek. Rebrov'un da bu takasa sıcak baktığı, durumu Daum'a anlattığı belirlendi. Fenerbahçe de, Hırvat file bekçisi Pletikosa'ya kontenjan açabilmek için ayrılığı onaylıyor. (Spor Servisi)