Mehmet Ali Aydınlar'ı ağlattılar

Mehmet Ali Aydınlar'ı ağlattılar
Mehmet Ali Aydınlar'ı ağlattılar
TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 2008 yılında hayatını kaybeden oğlu ile ilgili soru yöneltilince gözyaşlarına hakim olamadı.

3 Temmuz sürecinin ilk günlerinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı olan ve açıklamaları merakla beklenen Mehmet Ali Aydınlar, basın toplantısı düzenledi.

Aydınlar'dan flaş açıklamalar


Turkuvaz Medya'dan Sedat Tunalı, "Aziz Yıldırım'ın sizin için söylediği 'Yaşadığı acıyı unutması için voleybol şubesini ona teslim ettik' sözleri hakkında neler düşünüyorsunuz" sorusunu yöneltti.

"Hepimiz insanız. Herkesin manevi değerleri vardır. O bilgi yanlış. 2007 yılında voleybol şubesine sponsor oldum, aldım. Benim oğlum ise 2008 yılının Şubat ayında Fenerbahçe -Chelsea için oğlum İstanbul 'a gelmişti. Ya ben oğlumu son kez Fenerbahçe maçında gördüm ve oradan havaalanına uğurladım" diyen Aydınlar, cümlesini tamamlayamadan gözyaşları içinde kaldı.

Bu olay sonrası soruyu yönelten gazeteciye salonda büyük tepki oluştu. Aydınlar ise "Kusura bakmayın devam edemeyeceğiz. Katıldığınız için teşekkür ederim. Şunu unutmayın hep doğrunun yanında oldum. Ahlakın ve ahlaklının yanında oldum. Tarih gerçekleri yazacak. Kim Fenerbahçeli, kim değil herkes görecek" ifadelerini kullandı. 

Yanal'dan Sow açıklaması