Mehmet Demirkol: Yemişim maçını!

Mehmet Demirkol: Yemişim maçını!
Mehmet Demirkol: Yemişim maçını!
Yorumcu Mehmet Demirkol, Türk Telekom Arena'da dün oynanması gereken Galatasaray-Fenerbahçe maçının, sarı-lacivertli kulübün 1 numarası Aziz Yıldırım'ın isteği üzerine ertelendiği iddiasına sert tepki gösterdi.

RADİKAL - NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında yorumculuk yapan Mehmet Demirkol , sosyal medya üzerinden yayılan ' Galatasaray - Fenerbahçe maçını Aziz Yıldırım erteletti' iddiasını değerlendirdi.

Ünlü yorumcu, "Fenerbahçe'nin dün akşamki kadar motive olabileceği başka bir gün yok. Braga maçında rezil bir skor almışsın, rezil bir maç yaşamışsın ve elenmişsin. Hakem maçı mahvetmiş, ama sen de katkıda bulunmuşsun buna. Hemen arkasından kendini affettirebileceğin en ideal sahne Galatasaray maçıdır. Fenerbahçeli futbolcuların en konsantre olabileceği gün dün akşamdı. Ben Fenerbahçe yöneticisi olsam dün oynanması için elimden gelen her şeyi yapardım. Bunun hesabı budur" ifadelerini kullandı.

Gürcan Bilgiç'ten olay sözler!

"BU KADAR DA OLMAZ KARDEŞİM"

Fenerbahçe'nin maçın ertelenmesi sonucu avantaj kaybettiğini savunan Mehmet Demirkol, "Büyük takımlar, büyük mağlubiyetlerden sonra ekstra motive olurlar. Yapabileceklerinin de üzerine çıkarlar. Fenerbahçe avantaj kaybetti. Peki konu bu mudur? Ya boşverin, yemişin maçını. Adam diyor ki; 3 tane canlı bomba dolaşıyor şehirde, nerede patlatacağı belli değil. İstihbarat var, maç çıkışı seyircilerin arasında kendisini patlatmayı planlıyorlar... Yok, 'Aziz Yıldırım erteletti maçı' falan. Aziz Yıldırım hayranı değilim, ama bu kadar da olmaz kardeşim" değerlendirmesinde bulundu.

İşte derbinin ertelenmesine neden olan istihbarat!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni istihbaratlar gelince maç ertelendi