Mehmet Ekici rest çekti!

Mehmet Ekici rest çekti!
Mehmet Ekici rest çekti!
Erkan Zengin'in yazılı bir açıklama ile özür dileyeceğini öğrenen Mehmet Ekici, bugün ailesiyle birlikte Başkan İbrahim Hacıosmaoğlu ile görüşecek, "Ya kadro dışı ya ağır para cezası verin ya da ben giderim" çıkışını yapacağı öğrenildi.

Trabzonspor’da 26 Eylül’de oynanan Osmanlıspor maçında tartışma sonucu Erkan Zengin’den yumruk yiyen Mehmet Ekici, geri adım atmıyor. Olay sonrası 3 gün idmanlara çıkmayan gurbetçi futbolcu, yönetimin bir yaptırımda bulunmamasına da tepki gösterdi.

Erkan Zengin özür dileyecek

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; son olarak Erkan’ın bugün yazılı açıklama ile özür dileyeceğini öğrenen Ekici adeta küplere bindi. Tek derdinin bu sorunları aşıp futbola dönmek olduğunu vurgulayan yetenekli orta sahanın, bugünkü idmana katılmayıp İstanbul ’da ailesiyle birlikte Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile göreşeceği belirtildi.

"AFFEDİLİR YANI YOK"

Mehmet Ekici’nin, “Osmanlıspor maçından beri 20 gün geçti. Bunun affedilir tarafı yok. Ya kadro dışı ya ağır para cezası versinler ya da ben giderim. Başkan’la görüşeceğiz, yol haritasını buna göre belirleyeceğiz. Beni tanıyan herkes bilir” dediği öğrenildi.

Şike davasında beraatlere itiraz!