'Mehmet Topal, beni evlendir'

'Mehmet Topal, beni evlendir'
'Mehmet Topal, beni evlendir'
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal ile eşi Selda Topal, Semiha Şakir Huzurevi için iftar düzenledi. Topal çiftinin geleneksel hale getirdiği iftar, bu yıl aynı zamanda bayram yemeği olarak da sayıldı.

Mehmet Topal ve eşinin Maçka'daki Swiss-Günaydın Restaurant'ta düzenlediği yemeğe, huzurevi sakinlerinin yanı sıra Murat Evgin, eski Türkiye güzeli Özge Acı, Berfin-Hira Balcı ve Azeri sanatçı Günel de katıldı.

İlginç olayların yaşandığı yemekte bir huzurevi sakini, Mehmet Topal'a, "Evlenmek istiyorum ama hanım kızı ikna edemiyorum, bu işi ancak sen çözersin" dedi. Durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Topal, huzurevi sakininin evlenmek istediği Ayşe Hanım'ı ikna etmeye çalıştı. Ancak Ayşe Hanım'ın istekleri nedeniyle görüşme esprili bir pazarlığa dönüştü. Mehmet Topal, Ayşe Hanım'a, "Ablacığım, evlenmek için istediğin 12 burma bilezik biraz çok, yarısını ben hediye edeyim, sen de diğer isteklerini azalt. Ortada buluşup, bu işi tatlıya bağlayalım" dedi.

Yaşanan diyalog nedeniyle salonda keyifli anlar yaşanırken, Mehmet Topal sözlerini şu şekilde noktaladı:
"Siz son kararınızı verin, nikah şahidiniz ben olacağım."

Bu arada huzurevi sakinleri, "Sürekli siz bizi ağırlıyorsunuz, artık biz de sizi huzurevinde ağırlamak istiyoruz" diyerek, Topal çiftini yemeğe davet etti.

Öte yandan sarı-lacivertli futbolcu Mehmet Topal, Fenerbahçe 'nin yeni transferleri, yeni sezonda şampiyonluk şansı ve Avrupa 'da bu yıl ne yapacaklarına ilişkin konularda huzurevi sakinleri tarafından soru yağmuruna tutuldu. (DHA)