Mehmet Topal müjdesi

Mehmet Topal müjdesi
Mehmet Topal müjdesi
Belarus maçı öncesi ilk idmanına çıkan Milli Takım'da Mehmet Topal'ın MR sonucunun temiz çıkması, teknik direktör Terim'e rahat bir nefes aldırdı.

UĞUR DEMİRKIRDI / ADANA (DHA) - A Milli Futbol Takımımız, 1-0 kazandığı Kuzey İrlanda maçının ardından Salı günü Mersin'de saat 19.00'da oynayacağı Belarus maçının hazırlıklarına Adana Demirspor Aytaç Durak Tesisleri'nde başladı.

Teknik direktör Fatih Terim nezaretinde iki takım halinde çalışan A Milliler, fizik, kondisyon hareketlerinden sonra topla çalışma yaptı. A Milli Takım, yarın öğle saatlerinde Adana'dan ayrılacak.

MEHMET TOPAL'IN MR'I TEMİZ ÇIKTI

Kuzey İrlanda ile oynanan özel maçın ardından belinde ve ayağında ağrı hisseden Mehmet Topal ile Semih Kaya, milli takım doktorları tarafından kontrol edildikten sonra Adana'da Ortopedia Hastanesi'ne götürüldü. Mehmet Topal'ın belindeki ağrı ayağına da vurunca detaylı kontrolleri yapıldı.

Öğle saatlerinde çekilen MR'ı temiz çıkan Mehmet Topal'ın durumunun iyi olduğu, ağrının ise aşırı zorlanma ve üst üste oynanan maçlardan kaynaklanabileceği belirtildi.

Semih Kaya'nın da durumunun iyi olduğu ve iki oyuncunun Terim'in görev vermesi durumunda Belarus maçında oynayabilicekleri belirtildi.