Mehmet Yıldız'a Kayserispor da talip

Sivasspor'un golcü futbolcusu Mehmet Yıldız'a Galatasaray ve Trabzonspor'dan sonra Kayserispor da transfer teklifinde bulundu. Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kayserispor Başkanı Recep Mamur bize, Mehmet Yıldız'ı satmadan önce kendilerinin de bir teklifte bulunmayı istediklerini söyledi.

SİVAS - Sivasspor'un golcü futbolcusu Mehmet Yıldız'a Galatasaray ve Trabzonspor'dan sonra Kayserispor da transfer teklifinde bulundu. Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kayserispor Başkanı Recep Mamur bize, Mehmet Yıldız'ı satmadan önce kendilerinin de bir teklifte bulunmayı istediklerini söyledi. Biz de tüm tekliflere açık olduğumuzu belirttik. İstediğimiz rakamları hangi kulüp verirse ve şartlar da Mehmet Yıldız'ı satmamızı gerektirirse satarız. Gelen teklifleri en ince ayrıntısıyla inceleyip kararımızı vereceğiz" dedi.
Transferin gündemindeki en önemli isim olan Mehmet Yıldız ise "Bu konudaki gelişmeleri yöneticilerimiz sürdürüyor. Sivasspor'da olmaktan çok mutluyum. Gidecek olursam sadece dört büyük takıma giderim. Zaten onların dışındaki büyük bir takımda forma giyiyorum. Diğer kulüplere gitmeyi düşünmüyorum" dedi. Mehmet Yıldız'ın yanı sıra takımın sol kanat oyuncusu Hayrettin Yerlikaya için de teklifler alındığı öğrenildi. Milli futbolcuyu Trabzonspor ve Beşiktaş'ın istediği belirtildi.