Mektup yazdı, Bursaspor'dan ayrıldı

Mektup yazdı, Bursaspor'dan ayrıldı
Mektup yazdı, Bursaspor'dan ayrıldı
Yeşil-beyazlı takım ile sürpriz şekilde yollarını ayırma kararı alan Batalla'nın menajeri Suzan Naguf, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Emre KOŞAK / BURSA (DHA) - Pablo Batalla'nın Bursa şehri ve Bursaspor'da her zaman mutlu olduğunu ve hiç bir problem yaşamadığını belirten Susan Naguf, "Teknik heyetle ilgili bir problemi var ve bu problem çözülmedi. Çözülmediği için psikolojisi şu an çok iyi değil. Kesinlikle kendisini isteyen başka bir takım yok. Aldığı kararı da veda mesajında yazdı" dedi.

BATALLA'NIN VEDA MESAJI

Teknik direktör Christoph Daum ile yaşadığı sorunlar nedeniyle Bursaspor'da artık top oynamayacağını açıklayan Batalla, menajeri Suzan Naguf aracılığıyla veda mesajı yayımladı.

Yıldız futbolcunun mesajı şöyle:
"Sizlere bundan sonra Bursaspor'da oynamayacağımı iletmek istiyorum. Nedeni, takımın teknik direktörü Christoph Daum'la profesyonel ve kişisel problem yaşıyorum. Kulübün futbolcusu olarak hocanın ve kulübün projesini bozmak istemiyorum. Onun için bu kararı aldım. 2009 senesindeki gelişimden bu yana hiç kimseyle bir sorun yaşamadım. Profesyonel olarak bütün görevimi yaptım. Yüzde 100 antrenmanları ve maçları oynadım ve kulüp için her şeyi yapmaya çalıştım. 3 ay evvel 2017 senesine kadar kontratımı yeniledim. Jübilemi de Bursaspor'da yapmak istedim. Yöneticilere bu teklifi yaptıkları için teşekkür ediyorum. Bunu yerine getiremeyeceğim için çok üzgünüm. Bursaspor ailesinin bu kararımı anlamasını istiyorum ve bana ve aileme verdikleri bütün sevgi ve yaptıkları için teşekkür ediyorum."


  ETİKETLER:

  Bursaspor

  ,

  zaman

  ,

  Kulüp